בוטיק הנדל"ן ש.ל.כ.ם

ברוכים הבאים לש.ל.כ.ם – חברה המתמחה ביזמות, שיווק, מימון, ניהול והשקעות נדל"ן למגורים ונדל"ן מניב בארץ ובעולם.

ש.ל.כ.ם יוזמת ומקימה פרויקטים המתאפיינים בתכנון מוקפד, בסטנדרטים גבוהים ובשילוב אופטימלי בין מרכיבי היזמות והבנייה השונים. החברה עוסקת במגוון רחב של פרויקטים: בנייני מגורים, מלונות, מרכזים מסחריים, שכונות ומתחמי בנייה רוויה. במקרים רבים, ש.ל.כ.ם עורכת שיתופי פעולה עם גורמים עסקיים מובילים בארץ ובעולם.
הניסיון הרב, האיכות, ההקפדה על כל פרט והיושרה שמאפיינים את החברה ואנשיה, מביאים אותה פעם אחר פעם להצלחות הבאות לידי ביטוי הן בשביעות רצון גבוהה של דיירים והן בתשואות נאות למשקיעים.

הסיפור שלנו

ש.ל.כ.ם הוקמה בשנת 2006 על ידי שני חברי ילדות, שחר למקין וכפיר מימון, לאחר שכל אחד מהם צבר ניסיון והצלחה משמעותיים בתחום הנדל"ן.

כפיר
מימון ניהל בעברו שתי חברות – "כ. מימון יזום נכסים ושיווק נדל"ן בע"מ" ו-"ד.ל.כ.ם השקעות בע"מ". חברות אלו עסקו ביזמות, בנייה ושיווק של מאות יחידות דיור באזור השרון – אחד האזורים המתפתחים והפופולריים בישראל בשנים האחרונות.

שחר למקין, עו"ד בהשכלתו ובהכשרתו, כיהן בעברו כמנכ"ל חברות נדל"ן ציבוריות, שמניותיהן נסחרו בבורסה בתל אביב, ואשר עסקו בפיתוח, ייזום והקמה של פרויקטי נדל"ן בהיקפים גדולים ביותר. בין היתר ניהל למקין את "ב.ס.ר אירופה", ובמסגרת זו היה אחראי בין השאר על בניית אלפי יחידות דיור, וכן על הקמת קומפלקסים של משרדים וקניונים בתשע מדינות במרכז ומזרח אירופה.

בית חם ש.ל.כ.ם ובשבילכם

השילוב בין כפיר מימון ושחר למקין בחברת ש.ל.כ.ם מביא עמו ניסיון רב בתחומים שונים והבנה מעמיקה בתחום הנדל"ן המתבטאת ביכולת ניתוח השוק הקיים והתשואות הפוטנציאליות. בנוסף, השניים מובילים ערכים של התנהלות עסקית ואנושית – אשר כל אחד מצוות העובדים האיכותי והמנוסה של ש.ל.כ.ם פועל בהתאם להם: בכל פרויקט אנו מקפידים על שקיפות, מענה מהיר, עמידה בזמנים ובכל התחייבות – על הצד הטוב ביותר.